BEYAZ EŞYA TAMİRİ

Beyaz Eşya Tamiri

Samet Klima ve Beyaz Eşya Servisi Konya beyaz eşya tamir hizmetleri ile sizinle. Önde gelen markaların özel servis hizmetlerini sunuyor, en uygun koşullarla problemlerinizi yerinde gideriyoruz. Beyaz eşya tamir hizmetlerinde konusunda uzman teknik ekibimiz sizinle.

Samet Klima ve Beyaz Eşya Servisi, her marka beyaz eşya arızalarında yanınızda. İster online, ister telefonla servis talebi ileterek randevu alabilir ve arızaların giderilmesi konusunda bize ulaşabilirsiniz. Firmamız, beyaz eşya grubu, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın tamiratı ve bakım servis hizmetleri vermektedir.

Teknik destek hizmeti yanında müşterilerimizin tercihine göre orijinal veya yan sanayi yedek parça desteği sunuyor, müşterilerimize en uygun koşulları sağlıyoruz. Konya’nın tüm mahalle ve ilçelerine özel servisimiz bulunmaktadır. Tamirat hizmetinde sağlanan yedek parçalarda üretici firma garantisi sunulmakta ve montaj sonrası aynı parçalarda oluşabilecek arızalarda müşterimiz koruma altına alınmaktadır.

Samet Klima ve Beyaz Eşya Servisi: Güvenilirdir; tamirat ve sonrasında erişilebilir. Problemlerin giderilmesi için çözümcüdür.

Samet Klima ve Beyaz Eşya Servisi: Hızlıdır; arızanın en hızlı şekilde giderilmesi ve yedek parça tedariği konusunda gerekli hassasiyeti gösterir.